X
تبلیغات
زولا
صخــره
شنبه 17 شهریور 1386 ساعت 13:40

بسم العدل

سلام

خوبید؟

عرض به حضور چون تهدید شدم که نظرم رو مثه بچه آدم راجع اعدام بگم خوب می گم آقا من که مرض ندارم شما بپرس من می گم، تهدید چرا و چگونه؟

اعدام یعنی انجام عملی برای گرفتن نْفس فردی با خفه کردن، تیرباران کردن، به صلیب کشیدن، زجر کش نمودن و ... که بد آموزی داره بقیه شو نمی گم.

خوب شما مثلا فرض بفر مایید در مملکت ما سال ۵۷ انقلاب شد مردم ریختن زندان و زندانی های محترم که حال نقش قدیس رو بازی می کردن آزاد نموده و به اجتماع باز گردوندن و چه بسیار جنایتکاران محترم که آزاد نشده و به کارهای شنیع خود ده برابر قبلتر زندان روی نیاوردن.

خوب اگه این ها قبلترتر  اعدام می شدن که همچین نمی شد. می شد؟آدم کش

حالا فرض کنید یه بنده خدایی خیلی ماه و دوست داشتنی و مامان (مثه من) رو بزن با فجیعترین حالت ممکن بکشن خوب خود شماها رگاتون (حالا هر کدوم خودتون بیشتر با هاش حال می کنید) قلنبه نمی شه و خواستار مجازاتش نمی شین خوب.

پس اعدام باید گردد.

خوب حالا یه بی شرف انسان نما که اومده به یه دختر ۱۲ ساله و ۵ سال و ... (اصلا این غلط رو کرده با هر کی ) تجاوز کرده بعد اینقدر بی رحم بوده که با وضع فجیعتر که قلم قاصره از بیانش زده کشته این طفل معصوم رو بیارن زندان ابد بدن، یه آشغال دیگه مثه این جری می شه می گه فوقش ۲۵ سال زندان ۱۰۰ سال زندان داره می ره انجام می ده این حرکت رو.

باید مجازات طوری باشه که کسی جرئت نکنه ولی محاکمه باید بشه در محکمه ای عادل با وکیل و آرامش و ادله و مدارک عادلانه و مبسوط.

یکی مثه صدام و باید نازش کرد؟؟؟!

خوب این هم نظر من که البته طویل تره ولی حسش نیست.

شما را به خدا می سپارم.

دعام کنید.

del.icio.us digg newsvine furl Y! smarking segnaloAdd to Google